Про висвітлення “Дакару”-2024

До старту “Дакару”-2024 залишилося трохи більше ніж два тижні – марафон стартує вже 5 січня 2024 року. І на цьому змаганні є можливість поспостерігати за представником України – штурман Дмитро Циро виступить з нідерландцем Андре Тевессеном на Can-Am Maverick (стартовий номер 440) у категорії SSV (група Т4, серійні мотовсюдиходи SSV/UTV). Яким буде висвітлення подій марафону?

Усі новини “Дакару”-2024 – на Телеграм-каналі «Ukraine & Cross-Country Rally»

Ще весною сайт Rally.UA перейшов на інший формат висвітлення подій у ралі та ралі-рейдах. Безпосередньо на сайті час від часу публікуються лише великі аналітичні огляди, а решта оперативних і коротких новин перенесені на телеграм-канали – окремо для ралі, окремо для ралі-рейдів.

Під час “Дакару”-2024 абсолютна більшість новин і оцінок за будь-якої нагоди (не забуваймо, що рашисти зроблять все можливе, щоб узимку вчергове ускладнити та зруйнувати життя українців) будуть публікуватися на телеграм-каналі Новини ралі-рейдів – «Ukraine & Cross-Country Rally», на якому вже почалися публікації різноманітних анонсів “Дакару”-2024 у всіх залікових категоріях.

Фото ASO/Charly López

19-12-2023 16283
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца