Rallye de Monte-Carlo, СД3: крига і класичні неприємності

Ранок п’ятниці в Альпах традиційно показав, що ця гонка може регулярно так змінювати положення в загальному заліку, що ніякі досягнення на попередніх спецдільницях не мають особливого значення: помилка з вибором покришок, різка поява на трасі льоду, відхилення від траєкторії на десять сантиметрів або найменший перебір зі швидкістю – варіантів зіпсувати результат тут куди більше, ніж на інших етапах.

На 20-кілометровому Curbans-Venterol швидше за всіх несподівано проїхав Елфін Еванс, а другий результат показав Себастьян Льоб, який відстав лише на дві секунди. І це ну ніяк не схоже на те, що було в перший день гонки. При цьому можна бути впевненим, що ще не раз ми побачимо на спецділянках результати, що нагадують рандомну розстановку прізвищ в рядки протоколу. При цьому і Еванс, і Льоб відзначили, що їхати в настільки мінливих умовах було досить непросто.

Тянак на допі став третім, Ож’є – четвертим, а Ньовілль – шостим, хоча бельгієць при цьому примудрився зберегти лідерство в абсолюті. Але всі ці невеликі злети і падіння не йдуть ні в яке порівняння з двома драмами, що розгорнулися за спинами топ-групи. По-перше, через дурну помилку вилетів з траси без шансів на повернення Гас Грінсміт: після незначної помилки в повороті британець, намагаючись розвернутися, звалився з дороги…

Другим невдахою допа став Мадс Остберг, що зачепив узбіччя і розбив через це колісний диск. У підсумку норвежець втратив лідерство у WRC 2 і блискуче дев’яте місце в абсолюті.

Турнірне становище після СД3
1. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) 40.05,5
2. Еванс/Мартін (GB, Toyota Yaris WRC) +5,4
3. Ож’є/Інграссія (F, Toyota Yaris WRC) +7,5
4. Тянак/Ярвеойа (EE, Hyundai i20 Coupe WRC) +10,3
5. Льоб/Елена (F / MC, Hyundai i20 Coupe WRC) +33,1
6. Лаппі/Ферм (FIN, Ford Fiesta WRC) +1.01,4
7. Рованперя/Халттунен (FIN, Toyota Yaris WRC) +1.26,6
8. Камійї/Бюресі (F, Citroen C3 R5) +2.43,3
9. Кацута/Барріт (J / GB, Toyota Yaris WRC) +2.58,0
10. Вейбю/Андерссон (N / S, Hyundai i20 R5) +2.59,9

24-01-2020 10646
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца