У Німеччині Грінсміт знову замінить Еванса

Лікарі, що обстежують Елфіна Еванса після отримання ним травми хребта на Rally Estonia, заборонили валлійцеві участь в німецькому етапі першості. Таким чином, Еванс пропустить другу гонку поспіль.

Елфін Еванс: «Дуже сумно пропускати гонки в такій критичній частині сезону, але я маю переконатися, що травма заживає правильно. Яким би привабливим не було «просто покінчити з цим» і повернутися, реальність така, що мені потрібно більше часу. Це необхідно для того, щоб, коли я повернуся, я міг їхати в повну силу, без компромісів. Я відчуваю, що я і Скотт добре почали сезон, і я роблю все можливе, сприяючи процесу відновлення, щоб повернутися якомога швидше і продовжити те, що ми почали в першій половині першості».

Претендентів на заміну Еванса в Німеччині було троє – Гас Грінсміт, Ерік Камійі (француз два роки тому виграв німецький етап у заліку WRC 2) і Хейден Паддон, який в 2016 році фінішував в Німеччині п’ятим. У підсумку вибір був зроблений на користь Гаса Грінсміта, для якого це стане третім стартом за кермом автомобіля WRC. Наступного тижня Гас проведе триденні асфальтові тести разом з Теєму Суніненом.

Гас Грінсміт: «Як і всі інші, я сподівався, що Елфін повернеться до цієї гонки. Мені його дуже шкода, але важливо, щоб він повністю одужав. Асфальт, безсумнівно, мій улюблений тип покриття, і я з нетерпінням чекаю можливості дізнатися, на що буду здатний в Німеччині з Ford Fiesta WRC. У мене великий досвід на цьому ралі, а Елфін вже довів, наскільки конкурентоспроможний автомобіль на асфальті. Крім того, я виграв своє останнє ралі на асфальті і думаю, що зможу бути набагато ближчим до кращих хлопців».

Річард Мілленер: «Елфін, звичайно, розчарований тим, що не зможе повернутися до Німеччини. Всі ми знаємо, на що він був би тут здатний, але ми маємо переконатися, що він повністю одужав і на 100% у формі, перш ніж посадити його за кермо. Гас дебютував з Fiesta WRC на гравії, і ми прагнули надати йому таку можливість на асфальті. Ми працюємо з ним уже кілька років, і я знаю, що він і Елліотт отримають максимальну користь з цієї можливості. Вони вразили всіх в Монте-Карло на початку цього року, і я думаю, що ми могли б побачити їх успіхи на асфальті».

08-08-2019 7890
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца