Себастьян Льоб: три дні поміж Дакаром і Rallye Monte-Carlo

Січень буде для Себастьяна Льоба і його штурмана неймовірно складним, оскільки одразу після виснажливого ралі-рейду в Південній Америці на них чекає старт Чемпіонату світу в Монте-Карло. У екіпажу буде всього кілька днів на переліт до Європи, а про повноцінну акліматизацію після зміни півкуль і часових поясів мови взагалі не йде. А адже до старту потрібно провести і тести абсолютно нового для Себа автомобіля.

Як повідомляє wrc.com, в останні дні перед відльотом до Америки дев’ятиразовий чемпіон світу відвідав базу команди в Альценау, де було проведена примірку під i20 Coupe WRC.

Себастьян Льоб: «У нас є дуже невелике вікно для тестів i20 Coupe WRC перед Rallye Monte-Carlo. Я повертаюся з Дакару лише 18 січня, а вже 21 січня починається ралійний вікенд в Монте-Карло. Я сподіваюся, що навіть з огляду на брак часу, до першого етапу сезону ми підготуємося так добре, як тільки зможемо».

Безумовно, сім перемог Льоба в Альпах роблять його серйозним суперником навіть в таких умовах, але сам француз оцінює свої шанси реалістично: «Звичайно, я сподіваюся, що ми зможемо боротися за перемоги, але в той же час я знаю, що буде складно повернутися до WRC з новою машиною і новою командою … Сподіваюся, я швидко звикну до i20 Coupe WRC і зможу показувати гідну швидкість. Можливо, вийде навіть поборотися за перше місце».

Два роки тому дебютну гонку в Монте за кермом абсолютно нового для себе Ford Fiesta WRC виграв Себастьян Ож’є, в черговий раз продемонструвавши, що цей етап вимагає в першу чергу правильного вибору покришок і темпу при зміні умов на трасі, тож цілком можливо, що подібний «фінт» вдасться і Себу-старшому.

05-01-2019 8133
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца