Розчарований Міккельсен

Відносини з Rally Mexico у Андреаса Міккельсена не прості. У трьох гонках, які норвежець провів в Мексиці до цього року, на його рахунку один сход, одне 19 і одне третє місце. На минулих вихідних, в своєму четвертому Rally Mexico, Андреас фінішував четвертим і не приховує свого розчарування, оскільки був не в змозі нав’язати боротьбу трійці лідерів. Від переміг Ожьє він відстав на хвилину і 38 секунд, а від фінішував третім Кріса Міка – на 19 секунд. І це – не дивлячись на помилку Кріса під завісу гонки, що коштувала йому близько півхвилини.
Причину нездатності боротися за більш високий результат Міккельсен бачить в нестабільному поведінці автомобіля, зазначеному, до речі, і його однокоманднікамі: «Я не був упевнений в поведінці задньої осі автомобіля. Коли я хочу їхати дійсно швидко, я повинен бути впевнений, що задня частина машини буде під контролем, а в ці вихідні вона жила своїм життям. Нам потрібно вивчити і вирішити цю проблему. Схожі неприємності були з усіма трьома автомобілями команди. Всі пілоти скаржилися на одне й те саме».

Зміни, внесені в налаштування перед стартом завершального дня, дозволили Андреасу прискоритися і показати третій результат на Power Stage, заробивши при цьому два очка. Так що після Rally Mexico в турнірній таблиці він піднявся з шостого місця на третє, хоча і значно відстає від лідируючих Ожьє та Нёвілля. А ось ззаду нього, відстаючи всього на кілька очок, йдуть Мік і Латвала, так що Андреасу належить добре постаратися, щоб захистити своє місце в топ-3.

Андреас Міккельсен: «Якщо чесно, їхати було важче, ніж ми очікували. Я дійсно боровся в умовах, коли автомобіль не тримається за дорогу. Це те, над чим ми повинні попрацювати, щоб повернутися в боротьбу сильнішими. Звичайно, ми заробили 14 очок в залік чемпіонату, але я очікував більшого».

15-03-2018 9370
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца