Переродження Rally Estonia!

Автоспортивний Союз Естонії оголосив про підготовку до проведення в районі Отепя ралі, яке має відбутися перед фінським етапом чемпіонату світу і залучити екіпажі з WRC. Зрозуміло, що липнева гонка планується, як заміна Rally Estonia, зі скандалом скасованому в лютому цього року. Після того, як першу половину сезону було зірвано погодними умовами та пандемією, естонські автоспортивні функціонери взяли на себе зобов’язання відновити ралійне життя, дотримуючись усіх вимог та обмежень, пов’язаних із коронавірусом.

У заяві автоспортивного Союзу Естонії йдеться: «EAL організовує раллійний захід нового рівня на легендарних дорогах Отепя. Обов’язковими умовами проведення змагання є дотримання всіх наявних обмежень і відкриття естонських кордонів.

Переважна більшість запланованих автоспортивних подій цього року не відбулися. У зв’язку з важкими обставинами автоспортивний Союз Естонії шукав можливості для швидкого відновлення активності в області автоспорту.

Важливість автоспорту для мешканців Естонії сьогодні неможливо переоцінити – це підтверджується тією увагою, яку ЗМІ в останні роки приділяє чинним чемпіонам світу Отту Тянаку і Мартіну Ярвеойї. Ми працювали над тим, щоб ця гонка в Отепя пройшла за участю провідних гонщиків WRC.
Ми повинні реагувати на нові умови в контексті як вимог до здоров’я, так і економічних можливостей, і інакше підходити і до учасників, і до глядацької аудиторії. Ми уважно стежимо за діями в сфері запобігання розповсюдженню вірусу і змінами в міжнародному автоспортивному календарі, щоб вибрати дату, зручну для кращих ралістів світу».

Гонку заплановано на 24-25 липня, а резервною датою є 7-8 серпня.

19-05-2020 13831
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца