Паддон не стартує в Фінляндії через аварію на тестах

Справжньою драмою закінчилися тести Хейдена Паддона перед гонкою у Фінляндії: автомобіль новозеландця, який сподівався повернутися в світову першість після звільнення з Hyundai Motorsport, вилетів з траси. В результаті аварії Fiesta WRC була пошкоджена так сильно, що про старт у четвер не могло бути й мови, а надати Паддону ще один автомобіль в команді не змогли. Таким чином, старт на етапі чемпіонату світу, до якого Хейден так прагнув, відкладається на невизначений час.

Хейден Паддон: «На жаль, наші тести закінчилися зовсім не так добре, як починалися. Fiesta WRC відчувала себе чудово, і я був приємно здивований тим, на скільки швидко ми змогли до неї звикнути. Однак через камінь, що з’явився в середині повороту, який ми проходимо на шостій передачі, передня частина автомобіля піднялася в повітря і ми перекинулися. Ну а швидкість на цій вузькій дорозі довершила справу. Джон і я в порядку, і спасибі за всі повідомлення зі словами підтримки, що до нас надійшли. Неймовірно шкода команду і всіх, хто зробив можливим цю подію. З такими ушкодженнями ми не зможемо вийти на старт. Що далі? Хто знає… Але це здорово – мати підтримку M-Sport.
Наш спорт може бути жорстоким, але саме злети і падіння роблять нас сильнішими. Бажаємо успіху всім, хто стартує в цій гонці».

30-07-2019 6727
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца