П’єр Будар: звичайно, нас цікавить Ож’є

Як оголосила раніше команда Citroen Racing, рішення про склад пілотів на другу половину сезону буде прийнято після гонки в Італії. Скоріше за все, на місце звільненого від виконання обов’язків Міка буде взято Мадса Остберга. А ось хто сяде за кермо червоних автомобілів у наступному сезоні – велике питання. Звичайно ж, головною дійовою особою при виборі складу буде Себастьян Ож’є, незалежно від того, як він завершить цей сезон. По закінченні минулого чемпіонату Citroen був дуже зацікавлений у французі, проте не зміг задовольнити його фінансових запитів. Тоді глава PSA Карлос Таварес заявив, що Citroen не особливо прагнув отримати Ож’є, бо у складі команди є «відмінний пілот на ім’я Кріс Мік».

Ось що каже з цього приводу П’єр Будар: «Якщо я дізнаюся, що Ож’є – на ринку пілотів, і Citroen зацікавлений в Ож’є, то звичайно, я зацікавлюся Себастьяном Ож’є. Це без сумніву. Але ми маємо розглянути всі можливі варіанти при виборі складу пілотів на наступний рік».

Одним словом, в Citroen, як і раніше, обмежуються загальними фразами і не кажуть нічого конкретно. І поки єдиним пілотом, який виграє від ситуації, що склалася, залишається Мадс Остберг – для нього Rally Italia Sardegna стане, можливо, найважливішою гонкою в кар’єрі.

05-06-2018 6355
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца