Ожье: не вважаю правильною присутність «гостьових» екіпажів

Себастьян Ожьє був би не проти змін правил щодо участі в першості тих екіпажів, які виходять на старт лише кількох етапів, оскільки вони, на відміну від постійних учасників першості, отримують хороші стартові позиції. У зв’язку з цим Ожьє іронічно назвав WRC «найбільш дружнім до гостей видом автоспорту в світі».

Себастьян Ожьє: «Я думаю, що все топ-пілоти, які беруть участь у всіх гонках чемпіонату, погодяться з цим. Досить сумно бачити, що хлопці виходять на старт декількох етапів, щодо яких вони впевнені в своїй величезній перевазі, і залишають нас в тіні. Я не хочу перебувати в такій ситуації».

Мова тут йде, звичайно, про Себастьяна Льоба, оскільки крім нього ніяких пілотів, які залишають топ-пілотів в тіні, по ходу сезону не з’являлося.

Себастьян Льоб, нагадаємо, після свого успіху у Іспанії не заперечує, що може з’явитися ще на кількох гонках, а в Citroen на це відповіли, що двері для Льоба завжди відкриті.

Себастьян Ожьє: «Повірте, я був би дуже радий, якби він знову був з нами в чемпіонаті. Я висловлююся не конкретно проти нього, просто він – кращий з «гостьових» пілотів. Я не думаю, що це нормально – надавати їм такі можливості. Не маю нічого проти Себа, але я сказав в Citroen, що не вважаю нормальним присутність пілотів, які проводять лише кілька ралі».

Тьєррі Ньовілль, який в цьому сезоні теж сповна насолодився лідерством у чемпіонаті, вважає, що такі пілоти мають відкривати трасу.

Тьєррі Ньовілль: «Це смішно: ми боремося за чемпіонство, але виглядаємо нерозумно, оскільки змушені постійно чистити дорогу. Нехай вони стартують першими і виконують цю роботу».

Керівник команди Citroen П’єр Будар, відзначаючи важливість присутності Льоба, погоджується, що з цим пов’язані деякі складнощі: «Я не думаю, що ми маємо відмовитися від запрошення таких пілотів, адже ми бачимо, наскільки позитивним для чемпіонату є присутність таких зірок. У наступному році у нас буде чітка мета. Якщо у нас буде хтось, хто з’явиться в першості епізодично, ми повинні переконатися, що це не завадить нашим пілотам, які будуть виступати на протязі всього сезону. Нам належить боротися за чемпіонство, це буде не просто, тож мені не хотілося б ще більше ускладнювати собі життя. Якщо ми і запросимо когось, то треба правильно обрати етап. Можливо, це потрібно робити на асфальтових ралі. Існує кілька способів зробити це правильно, і це те, що нам потрібно».

27-11-2018 8271
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца