Отт Тянак стартує в естонському DirtFish Rally

«Група ентузіастів» таки змогла запропонувати заміну скасованому Rally Estonia – 24-25 липня в околицях Отепя пройде DirtFish Rally. Саме американська школа підготовки пілотів стала головним спонсором проведення цього ралі, підтримавши автоспортивний Союз Естонії. А Отт Тянак і Мартін Ярвеойя стали першими з зоряних раллістів, які підтвердили свою участь в цій гонці.

Стів Риммер, власник DirtFish: «Коронавірус вплинув і продовжує впливати на величезну кількість людей у всьому світі. Коли ми вперше заговорили про нашу участь в цій гонці, нам потрібна була абсолютна впевненість в тому, що буде зроблено акцент на обізнаності про COVID-19 і забезпеченні безпеки для всіх. Ми знаємо, що автоспортивний Союз Естонії може провести гонку, але боротьба із вірусом – це щось нове для всіх нас.

Для DirtFish це можливість взяти участь в заході, що знаходиться в авангарді розвитку спорту в епоху пост-коронавирусу. Рівень планування і уваги до деталей з боку організаторів заходу є всеосяжним. Кожен аспект спортивної процедури був ретельно опрацьований, оцінений з точки зору епідеміологічної безпеки, підданий обговоренню і адаптований під ті умови, в яких ми зараз знаходимося.

Крім того, Rally DirtFish планує повернути уболівальникам гарний настрій. Звісно, число глядачів, присутніх на гонці, буде обмежено, але автоспортивний світ може не турбуватися, оскільки у нас є плани проведення гонок і в інших країнах, про що ми розповімо протягом декількох тижнів».

Отт Тянак: «Останні кілька місяців були неймовірно незвичними – ми стали свідками великих змін у всьому світі, і вони стосувалися абсолютно всього в нашому житті. Це було щось нове – сидіти вдома протягом такого тривалого часу. З іншого боку, це стало відмінним шансом по-справжньому познайомитися з моєю родиною. Але тепер настав час готуватися до повернення на роботу.

Що стосується WRC, то ми чекаємо на оголошення дат відновлення першості, але при цьому здорово мати можливість провести гонку в Естонії. Це дуже важливо. У нас цей вид спорту користується шаленою підтримкою, і я, звичайно ж, не залишуся осторонь від Rally DirtFish. У нас є дуже віддана своїй справі команда, яка організовує гонку, і вона ретельно працюватиме, щоб повернути емоції в повсякденне життя наших уболівальників».

Поки невідомо, на якому автомобілі стартує в цій гонці естонець – на заводському i20 WRC або на i20 R5 власної команди RedGrey. Саме автомобіль категорії R5 Отт недавно тестував на дорогах Естонії.

29-05-2020 10132
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца