Отт Тянак: Rally Argentina завжди було складною гонкою

Отт Тянак, який перейшов до Toyota Gazoo Racing, починав цей сезон з дещо гірших позицій, ніж його колеги за командою і всі інші заводські пілоти, адже він – єдиний, хто пересів на новий для себе автомобіль і мав звикати до нього на кожному типі дорожнього покриття. Однак саме Отт на сьогодні лідирує в Чемпіонаті за кількістю виграних спецділянок. На його рахунку – 18 виграних допів, в той час як у лідируючого в Чемпіонаті Себаст’яна Ожьє – тільки 12. При цьому, правда, Ожьє має майже вдвічі більше очок, що говорить про куди більш високу стабільності як пілота, так і команди.

Перед гонкою в Аргентині всі команди провели серію гравійних тестів. Однак на відміну від більшості своїх колег, які тестувалися в Португалії, Toyota працювала над своєю технікою на Сардинії. У минулому році Тянак завершив аргентинську гонку на третьому місці, і зараз має всі шанси поліпшити свій результат.

Отт Тянак: «Я відчуваю себе впевнено після тестів на Сардинії. Дороги змінювалися від сухих до мокрих, а покриття було саме таким жорстким, як в Аргентині. Тож я вважаю, це були саме такі умови, які необхідні для хорошої підготовки до гонки в Аргентині. Я дуже задоволений поліпшеннями, які ми впровадили в автомобіль, і тепер я дуже хочу подивитися, як ми будемо виглядати у порівнянні із іншими командами. Rally Argentina завжди було складною гонкою. Є кілька приємних спецділянок із швидкою та рівною дорогою, а є досить технічні допи з жорстким покриттям, тож це саме та гонка, де ви зможете спробувати всього потроху за один вікенд».

Зараз Отт впевнено лідирує серед своїх колег за командою, набравши 45 очок і утримуючи третє місце в заліку чемпіонату. У Лаппи і Латвали, що займають відповідно шосте та сьоме місця, – 36 і 31 очко. Тож у випадку успіху в Аргентині Тянак цілком може стати беззаперечним лідером команди.

 

21-04-2018 7287
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца