Отт Тянак пояснив своє рішення привезти конкурентам контрольну карту

Після того, як Жюльєн Інграссія забув контрольну карту на пункті контролю часу, екіпаж чемпіонів світу опинився під загрозою недопуску до старту на заключному етапі і, відповідно, виключення з гонки. Однак ситуацію для них врятував Отт Тянак, який привіз забутий документ до старту наступного спецділянки.

В принципі, Ож’є міг розвернутися і самостійно поїхати за карткою – запас часу, відведеного на переїзд, зазвичай це дозволяє. Крім того, навіть у разі затримки це загрожувало б французу лише штрафним часом, але ніяк не виключенням з гонки. Однак Отт Тянак вирішив, що буде краще, якщо він сам допоможе конкурентам.

Отт Тянак: «Це було не зовсім безпечно. Дорога була дуже вузькою, і я абсолютно не хотів зіткнутися лоб в лоб з автомобілем Ож’є, який їде у зворотньому напрямку. І тому вирішив, що куди простіше буде взяти цю картку і привезти йому».

Нагадаємо, що екіпаж Ож’є за сторонню допомогу був оштрафований на 10 000 Євро, а екіпаж Отта Тянака тепер називають найшвидшою службою доставки в світі.

14-06-2018 8915
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца