Ньовілль: Я взяв реванш за минулий рік

У перший день Ралі Швеції Тьєррі Ньовілль вийшов в лідери гонки, але його вболівальники не могли забути минулорічні події, коли він прикро зійшов на глядацькій спецділянці у Карлстаді.

Проте цього разу бельгієць не подарував суперникам власних грубих помилок – і впевнено переміг на етапі. Він став лише третім пілотом не з нордичних країн, яким вдавалося виграти у Швеції – слідом за Себастьяном Льобом та Себастьяном Ож’є. Цікавий збіг: обидва Себи у роки своїх перших перемог у Швеції того ж сезону вперше ставали чемпіонами світу – чи зможе це повторити Ньовілль?

«Я не думаю про минулий рік. Цей рік – інший, цього року ми взяли реванш, але слід згадати й просто гарні очки для команди та дві машини на подіумі», – сказав Ньовілль.

«Я вперше лідирую в особистому заліку Чемпіонату світу з перевагою у 10 очок. Звісно, я був першим раніше, але не з такою перевагою. Це дуже важливий момент для нас».

Ньовілль вважає, що перемога з перевагою 19,8 секунди над Крейгом Бріном є яскравішою, ніж якби він переміг би минулого року.

«Я не очікував вийти в лідери настільки рано цього вікенду. Тому ми мали бути обережними, щоб втримувати перевагу, а потім атакувати, коли ми на це були здатні. Думаю, минулого року ми також заслуговували на перемогу, проте цього разу ще більше», – додав бельгієць.

23-02-2018 9280
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца