Ньовілль націлений на перемогу.

Тьєррі Ньовілль має у своєму активі вже дві перемоги на Tour de Corse: одна з них була здобута у 2011 році, коли Франція приймала IRC, а друга – в минулому сезоні, коли Tour de Corse проводилось у статусі етапу WRC. Тепер бельгієць націлений на третю перемогу, причому, не дивлячись на досить неприємну аварію, що сталася на тестах перед гонкою. Екіпаж, нащастя, травм не отримав, і Тьєррі обіцяє, що під час гонки буде більш сконцентрований.

Тьєррі Ньовілль: «У нас була аварія наприкінці тестової сесії, але це не змінить нашого підходу до цього ралі. Ми знаємо, що це буде ще одна гонка, в якій стартує дуже багато швидких екіпажів. Довгі спецділянки, характерні для Корсики, означають, що ми маємо постійно зберігати концентрацію. Це дійсно складна гонка для екіпажів і команд, але ми сповнені рішучості зміцнити свої позиції як в особистому, так і в командному заліках».

Ньовілль зараз поступається Себаст’яну Ож’є, який лідирує у першості, всього чотири очки, в той час, як Hyundai знаходиться на першому рядку заліку виробників, де боротьба в цьому сезоні просто неймовірна – розрив між чотирма командами складає лише 17 очок. Тож все тут може стати з ніг на голову усього лише після однієї гонки.

Мішель Нандан: «Tour de Corse буде ще однією жорсткою битвою із дуже щільною конкуренцією. Боротьба за чемпіонат у цьому році стає все важчою, і ми бачили, як швидко все може змінюватися. Наша головна мета – зміцнити лідерство в чемпіонаті, але ми знаємо, що у наших конкурентів будуть інші думки з цього приводу».

04-04-2018 6538
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца