На Сардинії стартують чотири Toyota Yaris WRC!

Після того, як Hyundai Motorsport оголосила про старт в Португалії Себастьяна Льоба, з’явилася і новина від головного конкурента лідерів заліку виробників: на етапі в Італії Toyota Gazoo Racing виставить на старт чотири автомобілі! Ми знову побачимо в складі біло-червоних фіна Юхо Хяннінена, який зараз займається в команді тестової програмою. Штурманом екіпажу стане Томі Туомінен, з яким Юхо виступав в період 2013-2015, в тому числі і провів сезон 2014 за Hyundai Motorsport.

Як пише Toyota Gazoo Racing, цей виступ допоможе Хяннінену бути у формі. Але головною причиною такого рішення напевно є той факт, що Hyundai Motorsport відчутно випереджає команду Томмі Мякинена в заліку виробників. Зараз розрив становить 29 очок, а перед гонкою в Чилі він був на сім очок більше.

Нагадаємо, що кращим результатом Хяннінена за Toyota Gazoo Racing (та й взагалі в кар’єрі) стало третє місце на гонці в Фінляндії, а за підсумками сезону він посыв тоді дев’яте місце, після чого був замінений на Отта Тянака.

23-05-2019 5498
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца