Маркко Мяртін: буду радий випередити хоча б машини R5

П’ятиразовий переможець етапів чемпіонату світу з ралі Маркку Мяртін, який візьме участь в Rally Estonia за кермом Ford Fiesta WRC останнього покоління, не відчуває ілюзій з приводу своєї швидкості. Як він зізнався в інтерв’ю виданню wrc.com, цей старт буде для нього кроком у невідомість.

Маркко Мяртін: «Я дійсно не знаю, чого очікувати. Я їздив в автомобілі WRC зразка 2017 року, але тоді я був пасажиром Отта Тянака. Він їхав досить добре. У швидких поворотах було приємно відчувати, як працює аеродинаміка. Як все складеться у мене? Я не знаю. Буду дуже радий, якщо опинюся попереду автомобілів R5».

Що стосується спецділянок і загальної характеристики гонки, то про це Мяртін відгукується з захопленням.

Маркко Мяртін: «Організація цієї гонки – просто неймовірна. Я стартував в цьому регіоні ще 15 або більше років тому. Там класна інфраструктура, а дороги дуже схожі на спецділянки Rally Finland. Можливо, в інших частинах Естонії є і цікавіші дороги, але тут вони більше нагадують фінські. Особливо це стосується невеликих сільських доріг. З огляду на список заявлених екіпажів, це буде дійсно відмінне ралі. Ну а оскільки це моя домашня гонка, я маю бути її частиною».

Всього в гонці стартують вісім екіпажів на автомобілях WRC.

01-07-2019 10829
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца