Льоб замінить Міккельсена в Португалії

Успіх Себастьяна Льоб в Чилі, де він посів третє місце, підштовхнув Андреа Адамо до рішення в черговий раз вивести екіпаж 9-разового чемпіона на старт, замінивши Андреаса Міккельсена. Цей відхід від початкових планів став вже другим після заміни норвежця на Корсиці. Тепер ми побачимо його вже на італійському етапі першості.

Андреа Адамо в інтерв’ю wrc.com зазначив, що йому довелося відреагувати на результати гонки в Чилі: «Було нелегко прийняти це рішення. Ми маємо рухатися вперед, як команда, і максимально ефективно використовувати наш універсальний склад екіпажів. Себастьян і Даніель на гонці в Чилі відмінно відчули автомобіль на гравійному покритті. І ми бачимо, що їх внесок в командну боротьбу дозволить нам збільшити свій потенціал в Португалії».

Якщо на початку сезону для Льоба було заплановано шість етапів, чотири з яких припадали на початок чемпіонату, то тепер ця кількість збільшилася до восьми, і немає гарантій, що не буде подальших замін Андреаса на Себастьяна.

Себастьян Льоб: «Я прекрасно відчував Hyundai i20 Coupe WRC в Чилі, і подіум прекрасно це продемонстрував. Я радий, що у мене є шанс допомогти команді, взявши участь в португальській гонці. Це несподіване рішення, але я відчуваю позитивний настрій і рішучість отримати ще один сильний результат для команди».

Що стосується Андреаса Міккельсена, то Адамо явно не може бути задоволений його чилійським результатом. Нагадаємо, що норвежець відстав від переможця на чотири з половиною хвилини.

Андреа Адамо: «Ми дуже прагнемо знайти спосіб повернути Андреасу його впевненість за кермом, і ми впевнені, що він підійде до своєї наступної гонки так само, як він зміг це зробити в Аргентині».

22-05-2019 7081
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца