Крейг Брін: шалено радію, але навряд чи заміню Льоба

Крєйг Брін, який є одним з найщиріших і найвідкритіших пілотів чемпіонату світу з ралі, не приховує, що він шалено щасливий можливості повернутися на старт етапу чемпіонату світу. Можна уявити собі радість ірландця, коли лише за кілька годин до закриття подачі заявок на гонку в Швеції він дізнався про те, що замінить Себастьяна Льоба, який відмовився від старту на другому етапі чемпіонату світу.

Крейг Брін: «Для мене пауза з гонки у Великобританії виявилася дуже довгою, то ж я просто хочу знову сісти за кермо. Ми добре провели тести у справжню морозну погоду, вранці було приблизно мінус вісім, тому покриття виявилося саме таким, як треба. Чесно кажучи, я просто радий повернутися разом з Hyundai. Коли ви перебуваєте в одній з цих машин, ви дійсно є одним з найщасливіших людей у світі, і вам потрібно просто насолоджуватися цим».

Однак на питання про те, що Брін замінює самого Льоба, ірландець посміхнувся, зізнавшись, що рішення керівництва команди викликано певними обставинами. Крейг не припиняє бути скромним, хоча йому є, чим пишатися, адже на Rally Sweden 2018 він фінішував другим.

Крейг Брін: «Замінити дев’ятикратного чемпіона світу? Я не впевнений в цьому. Адже Себ сам посприяв цьому рішенню. Але це шанс для Пола і мене знову вийти на старт і показати, на що ми здатні. Я думаю, що ми маємо набрати для команди очки, і у нас є шанс поборотися за подіум або навіть перемогу в ралі. Ми хочемо довести, що ми – хороший вибір на гонку в Швеції. Я просто на сьомому небі, і дуже, дуже вдячний всім. Я зроблю все можливе, щоб залишитися з цією командою, і я дійсно хочу разом з нею продовжити свою кар’єру. Бути з нею – це щось особливе».

11-02-2020 7381
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца