Крейг Брін: хотілося б утриматися в команді

Крейг Брін, який незабаром проведе свою другу гонку за Hyundai Motorsport, сподівається, що його виступ в Британії дозволить закріпитися в колективі Андреа Адамо. При цьому ірландець розуміє, що зараз йому потрібно бути зосередженим на старті в Уельсі, а не на сезоні 2020.

Крейг Брін: «Поки що ми нічого детально не обговорювали, але у мене, звичайно ж, є такі амбіції (залишитися в команді – прим. ред.). Це те, чого я хочу. Я хотів би спробувати утвердитися, як частина команди, що постійно йде вперед. Зараз дуже важливо просто добре провести цю гонку і зробити все можливе для нашої команди. Давайте почекаємо і подивимося. Поки немає ніякої конкретики, я займаюся вирішенням питань по мірі їх надходження, концентруючись на поточному завданні і докладаючи максимум зусиль для досягнення результату.

Команда старанно працює, щоб заробити очки в заліку виробників, і мене запросили саме з цієї причини. Я сподіваюся, що моя швидкість в цей раз буде вищою, бо я зможу почуватися набагато впевненішим за кермом, адже тепер у мене є більше досвіду, а по ходу гонки його стане ще більше».

06-09-2019 5724
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца