Корсиканський рекорд

Французький етап Чемпіонату світу з ралі поставив рекорд за кількістю заявлених автомобілів у цьому сезоні. Бажання стартувати в Tour de Corse виявили 92 екіпажі. У минулому році в списку заявлених на Корсиці було менше 80 екіпажів, і при цьому гонка так само була рекордсменом за кількістю стартуючих.

Звичайно ж, у списку присутня велика кількість місцевих екіпажів на скромній техніці. Більше половини заявлених (54!) представляють Францію. З них 25 – екіпажі з Корсики. Однак і в топ-класах буде аншлаг: в категорії WRC заявлені 11 екіпажів, в WRC-2 – 12 екіпажів, в Junior WRC – чотирнадцять. Буде наповнений і клас RGT: три екіпажі на Porsche 997 GT3 Cup і чотири – на Abarth 124 rally.

Склад команд на асфальтову гонку буде дещо змінений. M-Sport знову заявляє за себе Бріана Буфф’є, який вдало виступив на гонці в Монако. У Hyundai в строю залишиться Дані Сордо, який так само добре виступає на асфальтових перегонах. У Citroen залишається Себастьян Льоб, який на батьківщині проведе другe з трьох запланованих гонок у WRC 2018.

Ну а у WRC-2 на Корсиці відбудеться дебют Citroen C3 категорії R5. На старт вийдуть два таких автомобіля. Один – під керуванням Стефана Лефевра. Другий – під керуванням Йоанна Бонато.

17-03-2018 10438
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца