Команди готуються до старту у Туреччині

Після асфальту Німеччини командам треба буде вивести свої екіпажі на досить жорсткі дороги південної частині Туреччини. З огляду на те, що гонка ця повертається до календаря Чемпіонату світу після досить довгої перерви, інженерам доведеться чимало попрацювати над налаштуваннями. Для того, щоб підготуватися до кам’янистих спецділянок у районі Мармарісу, команда M-Sport вирушила до Греції, а Toyota Gazoo Racing – до Португалії.
Колектив Малкольма Уїлсона використовував в якості тестових ділянок допи Rally Acropolis, причому екіпажі Елфіна Еванса і Себастьяна Ожьє працювали в різних місцях і кожен отримав в своє розпорядження по два тестових відрізки (у випадку із Евансом, який працював над аеродинамічним пакетом, відстань між цими спецділянками становила близько шістдесяти кілометрів). Дорожні умови тут дійсно максимально наближені до тих, з якими пілотам доведеться зіткнутися на наступній гонці.
А ось колектив Томмі Мякинена для підготовки до турецького етапу вибрав дороги Португалії, на яких працювало командне тріо в повному складі – Тянак, Латвала і Лаппи.

02-09-2018 6768
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца