Керівник M-Sport Ford: Це було найскладніше «Монте»

Команда M-Sport, як і минулого року, розпочала Чемпіонат світу з ралі з перемоги в Монте-Карло. Успіх знову відсвяткував Себастьян Ож’є, для якого це взагалі була шоста перемога на «Монте».

Керівник британського колективу Малкольм Вілсон відзначив, наскільки важливо було для його команди успішно розпочати новий сезон, який має бути дуже цікавим та насиченим на події.

«Знаю, що чемпіонат буде важчим цього року, – сказав Вілсон. – Наразі це змагання і між гонщиками, і між їхніми машинами, тому боротьба дуже рівна, це буде просто неймовірний виклик для всіх. Чемпіонат буде щільнішим, ніж будь-коли раніше – і нам вдалося ідеально його розпочати.

Ви навіть не можете уявити, наскільки особливі відчуття переповнюють команду. Звісно, минулорічну гонку важко перевершити, але виграти найскладніше Монте на моїй пам’яті – це дійсно щось особливе.

Себастьян тримав все під контролем. Ми бачили помилки у виконанні кожного пілота, але не було нікого сильнішого за нього, коли справа стосувалася стратегії. Не здивований, що його екіпаж виграв гонку останні п’ять разів поспіль».

30-01-2018 12122
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца