Дані Сордо. Тріумф і невідомість

Для Дані Сордо перемога на етапі в Італії – безумовно, дуже важливе досягнення. Досить згадати, яку чудову швидкість іспанець демонстрував в 2013 році після того, як здобув перемогу в Німеччині. До речі, та гонка стала однією з останніх для дель Барріо в якості штурмана Сордо перед тим, як їх екіпаж розпався на чотири роки, і місце Карлоса зайняв Марк Марті. В одному екіпажі Сордо і дель Барріо опинились вже на початку сезону 2018.

Незважаючи на те, що Сордо на гонці в Італії був дуже і дуже швидкий, перемога виявилася для екіпажу досить несподіваною.

Карлос дель Барріо: «Ми не знали, що відбувається. Ми отримали повідомлення, що Тянак зупинився, але ми не були впевнені. Потім, вже прийшовши на подіум, ми побачили обличчя вболівальників і наших товаришів по команді – вони були дійсно щасливі. Тоді і прийшло усвідомлення того, що ми перемогли. Звичайно, мені дуже шкода Отта і його команду. Вони виконали приголомшливу роботу протягом вихідних, але це частина гри».

Що стосується другої половини сезону, то тут у Дані Сордо поки немає визначеності навіть щодо старту на гонці в Фінляндії – на наступному етапі чемпіонату світу.

Дані Сордо: «Це гарне місце, хороші дороги і хороша гонка. Не скажу, що це моє улюблене ралі, але я не боюся гонки в Фінляндії. Можливо, я, стартувавши там, зможу набрати якісь очки, показавши четвертий-п’ятий результат або щось накшталт цього. Я не буду говорити про те, в чому ми поки не впевнені. Але це ж серпень, так? Прекрасний час для відпочинку».

Що стосується старту в Німеччині, то в цьому питанні у Дані зовсім інший настрій.

Дані Сордо: «Я хотів би поїхати до Німеччини, але це, ймовірно, буде складно, з огляду на присутність в команді Міккельсена, Льоба і Тьєррі. Поки не знаю. Я намагаюся щосили і дуже хочу проїхати ті гонки, які мені подобаються».

Щодо старту в Фінляндії все стане відомо 1 липня, коли буде завершений прийом заявок.

19-06-2019 5679
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца