Брін продовжить їхати за Hyundai, але …

Крейг Брін знову виведе на старт Hyundai i20, але не в конфігурації WRC і не на етапі чемпіонату світу – поки ірландець не підтверджує чуток про те, що до кінця сезону ще двічі виступить на етапах світової першості зі своєю новою командою. Вже наступного тижня Брін за кермом i20 R5 візьме участь в асфальтовому Rally Ulster – спільному етапі британського і ірландського ралійних чемпіонатів. Що ж стосується продовження співпраці з командою в чемпіонаті світу, то тут Брін не говорить нічого певного.

Крейг Брін: «Я дійсно не знаю. На даний момент це була, так би мовити, робота на вихідні, і я її виконав, а подальше я залишаю в руках тих, хто розбирається в цьому краще за мене. Я хочу повернутися при першій же можливості, але, на жаль, це залежить вже не від мене.

Останні кілька місяців, коли я був осторонь від чемпіонату світу, були по-справжньому чорними часами для мене, і я дуже вдячний тим людям, які змогли мені допомогти. Вони знають, про кого я кажу. Я не був упевнений в тому, як швидко зможу повернутися в потрібний ритм, але я дуже радий тому, як пройшов цей уікенд, і я дуже задоволений нашою швидкістю. Про більше я не міг би і мріяти».

Після того, як Крейг взяв вимушену паузу в чемпіонаті світу з ралі, він встиг стартувати за кермом трьох автомобілів категорії R5: в чемпіонатах Великобританії та Ірландії він провів п’ять гонок на Ford Fiesta, дві – на Skoda Fabia, і одну – на Volkswagen Polo.

Крейг Брін: «У цьому році ми не стартували на гравії, зосередившись на асфальтових гонках, то ж я був щасливий тому, як все склалося у Фінляндії. Вже на шейкдауні я відчував себе комфортно і впевнено абсолютно в усьому, хоча я думаю, що для остаточного звикання до автомобіля потрібно ще трохи часу.

Що стосується автомобілів R5, то тепер у мене буде бінго, адже вийде так, що я керував ними всіма! Мені потрібно попрацювати над розвитком нашої R5, тому команді цікаво посадити мене за кермо, адже я маю досвід із усіма іншими такими машинами. Ось і вся причина».

09-08-2019 5682
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца