Андреа Адамо: багато хто запитував мене, навіщо ми запросили Льоба

Чотири з шести гонок цього року, які заплановані для Льоба в команді Hyundai, припали на початок сезону, і минулого тижня француз вперше піднявся на подіум, принісши команді настільки важливі для неї очки. І цей результат був тим більш важливим на тлі сходу Тьєррі Ньовілля, який до цього виконував роль локомотива Hyundai і головного добувача очок.

В інтерв’ю виданню wrc.com Андреа Адамо сказав: «Коли ми оголосили, що Себастьян і Даніель приєднаються до нас в цьому сезоні, багато людей питали мене, навіщо ми це робимо і що нам це дасть. Тепер я можу відповісти, що вони додають нам мотивації. Крім того, вони виконують важку роботу і дозволяють нам інакше поглянути на багато речей. Коли ви спостерігаєте за такими хлопцями як вони, які виграли дев’ять світових титулів, і бачите, що вони змінюють свій підхід до ралі, дивляться відео і переймають щось у молоді, намагаючись робити те, чого вони раніше не робили – це вражає.

У них не було потреби вплутуватися у все це. Себ при бажанні міг би залишатися вдома. Але він приходить і працює, і моя команда дуже вражена, тому ми докладаємо все більше зусиль, щоб підтримати цих хлопців. Якщо вже навіть така людина, як Льоб, не спочиває на лаврах і намагається стати ще кращою, то ми, хто поки нічого не виграв, маємо працювати над прогресом ще більше, ніж він.

Коли я спостерігав за його роботою на п’ятничному денному сервісі, я був вражений. Він весь час дивився онборд і працював, працював, працював. Перший день був дійсно важким, але ці хлопці продовжували боротися і то, чого вони досягли, стало фантастичним результатом».

На жаль для вболівальників, основна частина виступів француза в цьому сезоні вже позаду. Але при цьому в двох гонках ми зможемо побачити сюрпризи від Себа, адже це будуть асфальтові етапи в Німеччині та Іспанії.

17-05-2019 6686
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца