Жан Тодт поки не підтверджує вильоту з календаря WRC Корсики та Іспанії

Як ми писали раніше, затвердження календаря чемпіонату світу відчутно затягується, а функціонери обіцяють, що остаточні рішення будуть прийняті після гонки в Туреччині і оцінки рівня її проведення. Видання autosport.com повідомляє, що, за словами президента FIA Жана Тодта, ця затримка є відображенням зростаючої популярності серії. Француз, який був присутній на Rally Turkey, заявив, що затвердження календаря відбудеться найближчим часом. У цьому з ним згоден і Ів Маттон, який оголосив, що це, швидше за все, відбудеться на засіданні Всесвітньої ради з автоспорту 4 жовтня в німецькому Кьольні.

Жан Тодт: «У певному сенсі, це проблема є хорошим сигналом. Ми хотіли зберегти календар, який складається з 14 гонок. Але претендентів на проведення цих етапів більше, ніж 14, тому нам потрібно виробити довгострокову стратегію, яка дозволить зберегти кількість етапів, на довгостроковій основі вибравши кращі гонки. Інтерес до присутності в календарі проявляють дуже сильні промоутери. Все це займе певний час, оскільки потрібно провести обговорення з багатьма людьми. Зараз ми знаходимося в заключній частині визначення цієї стратегії, і дуже скоро ми завершимо її розробку».

Видання autosport.com вважає, що в останній версії календаря присутні Монте-Карло, Швеція, Мексика, Аргентина, Чилі, Португалія, Сардинія, Кенія, Німеччина, Фінляндія, Нова Зеландія, Туреччина, Великобританія і Японія. При цьому Rally Safari, як і ралі Японії, має досить сильні позиції, в той час як Туреччина, Нова Зеландія, яка прагне замінити Австралію, Корсика, Іспанія та Німеччина не мають жодних гарантій. Велика ймовірність того, що гонки в Іспанії і Франції опиняться поза світовою першістю заради збереження етапу в Німеччині.

На питання про те, як Жан Тодт, будучи французом, відноситься до відсутності в календарі етапу на Корсиці, він відповів: «При прийнятті рішення не має значення, француз я чи ні. У вас є копія календаря? Давайте не будемо спекулювати на чутках, а поговоримо, коли побачимо список етапів. Ви не почуєте від мене жодного слова про календар 2020 року».

Так само відмовився коментувати що-небудь і Олівер Цисла. Мова тут йде про досить великі гроші, а гроші, як відомо, полюбляють тишу.

 

21-09-2019 7941
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца