World RX в зимових умовах

Португальська траса Монтелегрі, яка приймала другий етап World RX, знаходиться на самій півночі країни – ще північніше, ніж спецділянки Rally Portugal, і погода тут дуже сильно відрізняється від теплого клімату південної частині Португалії. До північного кордону з Іспанією – менше п’яти кілометрів. Але навіть для цих місць сніг в кінці весни – не таке вже звичайне явище. Тож фінальна частина португальського етапу виглядала досить екзотично.

У фіналі володар поула Тіммі Хансен з самого старту поступився позицією Юхану Крістофферсону, що стартував другим, а досить скоро при виході на пряму старт-фініш зачепив відбійник і розвернувся просто перед автомобілем Андреаса Баккеруда. Норвежець уникнув зіткнення, а от для шведа фінальний заїзд був зіпсований.

Заслуговує на увагу і проходження до фіналу Герлена Шишері на Renault Megane – хоча новий автомобіль і виглядає дещо слабшим за лідерів, він здорово розбавляє звичну трійку Audi-Peugeot-Volkswagen.

Ну а ралійні чемпіони Льоб та Сольберг, стартувавши відповідно четвертим і п’ятим, піднялися на дві позиції і фінішували другим і третім.

Результати фіналу

1. Юхан Крістофферссон
2. Себастьян Льоб
3. Петтер Сольберг
4. Андреас Баккеруд
5. Герлен Шишері
6. Тіммі Хансен

30-04-2018 19008
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца