World RX, Німеччина: два фінали

Гонка в Німеччині запам’ятається в першу чергу тим, що в ній було два фінальних заїзди, причому, перший з них, зупинений через аварію Кевіна Хансена, виявився куди яскравішим і цікавішим, ніж другий: чотири автомобілі, що колесо в колесо влітають у перший поворот, контактна боротьба, обгони в битві за лідерство – все те, за що і полюбляють ралі-крос.

Однак після аварії, в результаті якої за Кевіном Хансеном на трасу виїхав автомобіль швидкої допомоги, уздовж треку було вивішено червоні прапори. Судячи з того, як махала глядачам мама Кевіна, що їхала на передньому сидінні машини швидкої допомоги, з пілотом все було більш-менш гаразд, а пізніше з’явився і твіт від Кевіна, в якому він повідомляв, що з ним все ок.

Ну а другий заїзд виявився зовсім неї таким вражаючим – Крістофферссон знову переміг, лідируючи від старту до фінішу, пара пілотів Audi зайняла два місця, що залишалися на подіумі, а Петтер Сольберг зійшов на самому фініші гонки.

Невдахою етапу, разом з Кевіном Хансеном і Петтером Сольбергом, став і Себастьян Льоб, чиї надії на віце-чемпіонство практично розтанули через схід у півфіналі.

Старт першого фінального заїзду на відео – 1.42.00.

Результати фіналу:

1. Юхан Крістофферссон
2. Маттіас Екстрьом
3. Андреас Баккеруд
4. Ніклас Грьонхольм
5. Петтер Сольберг

Турнірне становище після одинадцяти етапів:

1. Юхан Крістофферссон – 311
2. Маттіас Екстрьом – 228
3. Андреас Баккеруд – 224
4. Петтер Сольберг – 221
5. Себастьян Льоб – 205
6. Тіммі Хансен – 179
7. Ніклас Грьонхольм – 145
8. Кевін Хансен – 128

18-10-2018 8944
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца