World RX: чемпіонський стиль в Сільверстоуні

Юхан Крістофферссон був найшвидшим протягом раллікроссового вікенду в британському Сільверстоуні. Чинний чемпіон впевнено виграв у кваліфікації, в півфіналі і у фінальній гонці, що дозволило йому зміцнити лідерство в заліку за підсумками чотирьох етапів.

Єдиним епізодом, в якому швед міг упустити своє лідерство, стала подія в першому півфіналі – Петтер Солберг зі старту почав зміщуватися в бік Крістофферссона, автомобілі зіткнулися і Polo Юхана, відірвавшись від землі, вилетів на узбіччя, виштовхнувши з нього на трасу загороджувальний бар’єр з покришок . Хоча чотири автомобілі змогли об’їхати раптову перешкоду, машини Крістофферссона і Рустада залишилися в першому повороті. Гонку було зупинено, персонал на дистанції почав відновлювати огорожу і прибирати з асфальту уламки, а механіки кинулися екстрено приводити в порядок пошкоджені автомобілі.

Ну а в фіналі Крістофферссон відразу поїхав від конкурентів і, не маючи перед собою суперників, відтягнув заїзд на «джокер» до останнього кола. Другим протягом усього заїзду тримався Баккеруд, а ось за його спиною було на що подивитися – Себастьян Льоб, який після старту виявився лише п’ятим, за шість кіл зумів випередити Нікласа Грьонхольма і Маттіаса Екстрьома, завоювавши підсумкове третє місце. Таким чином, стабільність француза і чотири подіуми в чотирьох гонках дозволяють йому окупувати другий рядок заліку першості.

 

Результати фіналу:
1. Юхан Крістофферссон
2. Андреас Баккеруд
3. Себастьян Льоб
4. Маттіас Екстрьом
5. Ніклас Грьонхольм
6. Кевін Хансен

Становище після чотирьох етапів:
1. Юхан Крістофферссон – 105
2. Себастьян Льоб – 91
3. Андреас Баккеруд – 83
4. Петтер Солберг – 80
5. Маттіас Екстрем – 80
6. Тіммі Хансен – 71
7. Ніклас Гренхольм – 52
8. Кевін Хансен – 41

28-05-2018 13726
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца