Wales Rally GB, СД4: неймовірний Dyfnant

Третьою спецділянкою дня в Уельсі був знаменитий Dyfnant – найдовший доп п’ятниці, багатий на досить складні лісовими відрізками. І він приніс неймовірні результати, оскільки на його фініші п’ять кращих екіпажів, проїхавши понад 19 кілометрів, вмістилися в одну секунду! То ж значна зміна в групі лідерів була лише одна – Отт Тянак показав найкращий час, очікувано випередив Себастьяна Ож’є та навіть трохи від нього віддалився. Але лідером, не дивлячись на помилку в шпильці і розворот, залишився Кріс Мік. Швидше за все, 5 секунд переваги Кріса над Оттом вже на другому колі поступово випаруються, після чого головним завданням британця буде захист свого лідера. Знаючи гарячність Кріса Міка, можна припустити, що це стане для нього не найпростішим завданням. Тим більше, що його швидкість дійсно дозволяє боротися за перемогу. До того ж – в своїй домашній гонці.


Слідом за Тянаком на цьому допі фінішували Латвала, Ньовілль, Еванс і Брін. Все, нагадаємо – в одній секунді. І варто звернути увагу, що до боротьби, після проблем на попередньому допі, повернувся Елфін Еванс. На Dyfnant він відіграв дві позиції і тепер знову перебуває в заліковій десятці.
На жаль, на третьому допі поспіль не обходиться без драматизму – вилетів з траси автомобіль Паддона. Новозеландець, який так важко пробиває собі шлях для повернення до чемпіонату, мав допомогти M-Sport в «заводському» заліку WRC 2 Pro, однак друга поспіль спроба повернення зыпсована аварією. Більш того – ще одного пілота M-Sport, Гаса Грінсміта, випередив у загальному заліку WRC 2 Pro Мадс Остберг.

Турнірне становище після СД4
1. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) 32.21,0
2. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) +4,8
3. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +6,8
4. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +7,0
5. Брін/Нейгл (IRL, Hyundai i20 Coupe WRC) +10,8
6. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +10,9
7. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +17,7
8. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +20,1
9. Сунінен/Салмінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +26,7
10. Еванс/Мартін (GB, Ford Fiesta WRC) +49,2

04-10-2019 3936
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца