VW закриває заводські програми в дисциплінах, які використовують ДВС

Представники концерну Volkswagen офіційно заявили, що в зв’язку з новою стратегією в автоспорті виробник закриває заводську програму в усіх дисциплінах, які використовують двигуни внутрішнього згоряння.

Як написано в повідомленні, «тепер чіткий акцент автоспортивного підрозділу буде ставитися на повністю електричних гоночних автомобілях». В першу чергу ця новина стосується кільцевої програми, адже Volkswagen припиняє виробництво Golf GTI TCR і розробку кільцевого Golf восьмого покоління, після появи якого планувалося об’єднання Volkswagen Motorsport і Sebastien Loeb Racing в серії WTC.
Свен Сметс, глава Volkswagen Motorsport, вважає, що автоспорт, як і завжди, буде локомотивом технічного прогресу, а оскільки концерн зацікавлений в розвитку технологій, пов’язаних з електротягою, то і автоспортивна програма повинна мати саме цей вектор.

Свен Сметс: «З одного боку, це служить свого роду лабораторією для розробки автомобілів, а з іншого – переконливою маркетингової платформою, яка ще більше надихає людей на перехід до автомобілів на електротязі. Ось чому ми збираємося більше, ніж будь-коли, зосередитися на тому, що пов’язано з електромобілями. Тепер в центрі нашої уваги знаходяться інноваційні технології, які будуть присутні в автомобілях майбутнього».

При цьому, на щастя для ралійних вболівальників, Volkswagen Polo GTI R5 «залишається невід’ємною частиною роботи Volkswagen Motorsport», то ж випуск цих машин продовжиться, хоча виступів заводських екіпажів тепер не буде.

27-11-2019 11083
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца