Тянак про Еванса: він старанно працює над кожною деталлю

Після того, як Елфін Еванс блискуче провів два стартові етапи сезону, ставши лідером чемпіонату, дуже багато важливих фігур світової першості прокоментували успіх валлійця. Прийшов час послухати і Отта Тянака. Адже Еванс провів з естонцем чотири сезони в одній команді, з 2014 по 2017 роки виступаючи в M-Sport.

Отт Тянак: «Він завжди був дуже працьовитим пілотом. У минулому, працюючи з ним на тестах в M-Sport, я завжди бачив, як старанно він працює над кожною деталлю. Він безумовно заслуговує на цей успіх».

Крім того, Отт Тянак робить акцент на тому, що на користь Еванса зіграв перехід з M-Sport до заводської команди. Хоча трохи раніше, тільки перейшовши з Toyota Gazoo Racing до Hyundai Motorsport, естонець не упустив можливості вставити шпильку Томмі Мякінену, зазначивши, що приємно працювати в «справжньому заводському колективі», і нагадавши, таким чином, що Gazoo Racing є, за великим рахунком, приватною командою.

Отт Тянак: «Він заслуговує на своє становище, прийшовши в гідну заводську команду і маючи дуже хорошу підтримку. Це важливо не тільки в плані їзди, але і в плані життя взагалі. Адже важливо не просто їздити краще, а їздити, так би мовити, легше. Він безумовно заслуговує на це».

03-03-2020 8136
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца