Сордо має намір орендувати машину на гонку в Іспанії

Постійні зміни в складі стартуючих за Hyundai Motorsport змушують неабияк нервувати екіпажі Міккельсена і Сордо – саме вони «потрапляють під роздачу», коли керівництво команди, прагнучи поліпшити своє становище в заліку виробників, садить за кермо Себастьяна Льоба. І це при тому, що і Міккельсен, і Сордо вже мали контракти на певну кількість стартів протягом року. Звичайно, найбільш сильним тріо для гонки в Іспанії будуть Ньовілль, Леб і Сордо. Саме в такому складі колектив виступав на асфальтовій гонці у Франції, залишивши за бортом Андреаса Міккельсена. Пізніше норвежця усунули і від старту в Португалії. При цьому Андреа Адамо вже явно відчував себе не надто комфортно, в інтерв’ю виправдовуючись за те, що доводиться порушувати умови контракту і залишати Міккельсен глядачем, а по ходу і вирішувати пов’язані із цим проблеми. Усунути ж Сордо від гонки в Іспанії – рішення дуже і дуже спірне, але цілком можливо, що у Адамо просто немає виходу. Саме цим можна пояснити нещодавнє висловлювання Дані про те, що в разі, якщо команда вирішить не надавати йому автомобіль, він все одно вийде на старт, взявши машину в оренду.

Дані Сордо: «Я дуже хотів би стартувати в Іспанії. Якщо я не зроблю цього з командою, то я візьму машину в оренду. Буде дуже сумно не поїхати на гонку в Іспанії».

На рахунку Дані – чотири других місця в своїй рідній гонці. І варіант, що він вийде на старт поза складом Hyundai Motorsport, буде для Андреа Адамо вельми небезпечним, адже іспанець цілком може відібрати очки у власного колективу. І тут вже у всіх нас прокидається чисто спортивний інтерес: яке рішення приймуть в Hyundai Motorsport? Серед можливих рішень: відсторонення Міккельсена або заявка на гонку відразу чотирьох автомобілів.

19-08-2019 5243
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца