Сьогодні Льоб зі своєю командою стартує в Andros Trophy

Ще восени було оголошено про те, що Себастьян Льоб в складі своєї команди візьме участь у знаменитій зимової гоночної серії Andros Trophy. У сезоні 2019-2020 Andros Trophy перейшов на електротягу, і Sebastian Loeb Racing буде використовувати автомобілі Andros Sport 01. Крім 9-разового чемпіона світу в складі його команди у топовому класі Elite Pro стартуватимуть такі зірки автоспорту, як екс-пілот Формули 1 і переможець Гран Прі Монако Олів’є Пані, а також учасник чемпіонату світу з ралі Квентін Джордано. Крім того, команда виставить двох юніорів в класі Elite.

Фаворитом серії буде переможець сезону 2018-2019, команда D.A. Racing, а її найбільш відомим широкому автоспортивному загалу пілотом є Ніколя Прост – син 4-разового чемпіона світу у Формулі 1 Алена Проста, який, до речі, також є неодноразовим учасником Andros Trophy. Достатньо сказати, що першою з шести трас, які приймають серію цього року, буде трек у Валь Торансі, що носить ім’я Алена Проста.

Для Льоба це буде не першим стартом в гонках Andros Trophy – у сезоні 2018-2019 він стартував на етапі, що проходив на Stade de France в Парижі. Це була лише друга гонка Себа в Andros Trophy, тим не менш, він посів в ній друге місце. У сезоні 2019-2020 Льоб стартує в двох етапах серії – першому, що починається сьогодні, і заключному, який пройде на початку лютого.

Себастьян Льоб: «Мені було дуже весело з командою, беручи участь в останній гонці минулого сезону на Stade de France. Я впевнений в продуктивності електромобілів і я з нетерпінням чекаю цих двох етапів, які також дозволять мені підтримувати рівень швидкості в сезоні, що починається».

Sebastian Loeb Racing брала участь в роботі з автомобілем Andros Sport 01 на гонці в Парижі, то ж повноцінний прихід в Andros Trophy команда робить не з нуля.

Домінік Хайнц, керівник SLR: «Той факт, що Andros Trophy перемикається на електромобілі, дуже своєчасний для нас. Еволюція автоспорту в напрямку альтернативних джерел енергії уявляє особливий інтерес на технічному рівні і повністю відповідає нашій стратегії розвитку».

У прямому ефірі спостерігати за стартуючою сьогодні гонкою можна тут: http://www.tropheeandros.com/index.php/live-streaming.html

 

07-12-2019 7850
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца