Сенсація від Toyota!

Як повідомляє видання Autosport, Калле Рованперя в наступному сезоні буде пілотом Toyota Gazoo Racing, ставши наймолодшим заводським гонщиком, який отримав річний контракт! І хоча до кінця 2020 фін зв’язаний договором зі Skoda Motorsport, зараз його менеджмент працює над розірванням контракту. Повідомляється, що в Toyota залишаться три екіпажі, а це значить, що комусь із діючих пілотів доведеться покинути команду. Можна припустити, що цим «щасливчиком» стане Латвала – зараз в активі Ярі-Матті 40 очок проти 150 у Тянака і 60 і Міка. З іншого боку, немає визначеності і з Оттом, який веде переговори з M-Sport, оскільки його контракт з Toyota закінчується. То ж перехід Калле до команди Мякинена може здорово сколихнути ринок пілотів.

Обидві сторони поки заперечують підписання контракту. Томмі Макінен зазначив, що «занадто рано» починати розмови про склад команди на наступний сезон. А ось менеджер Рованперы Тімо Йоухкі каже, що його підопічний робить цілком своєчасний крок вперед.

Тімо Йоухкі: «У Skoda було дуже і дуже добре. Калле провів дуже багато тестів і це було відмінним варіантом для роботи, але прийшов час для кроку вперед. Ми хотіли подивитися, як він працює зі стенограмою, з командою, з фізичним станом, як він комуніцирує зі ЗМІ та всіма цими речами. І в кожній з цих областей ми бачимо прогрес. Він розвивався швидше, ніж ми могли припустити. Мета була в тому, щоб у нього був досвід участі в усіх ралі, і до кінця сезону у нього буде такий досвід».

Калле Рованперя: «Якщо сезон для нас буде тривати так, як і зараз, то я думаю, ми зможемо пересісти на більш серйозний автомобіль. Ми можемо піднятися до вищого класу і почати його освоювати або залишитися в Skoda ще на один рік, бо тут теж є чому вчитися. У Португалії та на Сардинії я відчув, що вперше потрапити на такі гонки завжди складно. Тому я або буду вчитися зі Skoda, або поїду на машині WRC».

27-06-2019 6631
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца