Себастьян Ожьє: «Це була одна з найдурніших помилок в моїй кар’єрі»

Після подарунка долі у вигляді сходу Тьєррі Ньовілля Себастьян Ожьє на гонці в Туреччині мав чудову нагоду повернути собі лідерство в Чемпіонаті, однак після фінішу гонки виявився не на першому, а вже на третьому місці загального заліку. А причиною цієї невдачі став виліт на 11 спецділянці. І хоча до цього часу Ньовілль був уже далеко позаду і після повернення в гонку за системою Rally2 не міг претендувати на потрапляння до топ-10, а Отт Тянак не ніс французу безпосередньої загрози, Себ все ж таки помилився. Мабуть, напруга в боротьбі досягла дійсно позамежного рівня.

Себастьян Ожьє: «Мені все ще важко зрозуміти помилку, яку я зробив. Можливо, я втратив концентрацію через те, що вранці витратив дуже багато сил (під час ремонту автомобіля на переїзді поміж спецділянками – прим. ред.). Але суть в тому, що у зв’язці дуже повільних поворотів я пропустив одну з позицій, прочитану Жюльєном, занадто пізно загальмував і ми зісковзнули з траси в дерево на швидкості 5 км/год. Після всіх зусиль, які ми доклали вранці для того, щоб залишитися в гонці, це був один з найгірших сходів з усіх, які у нас були. Але ми не дозволимо, щоб цей епізод збив нас зі шляху до мети. Ми будемо продовжувати боротися так сильно, як можемо, щоб зберегти наші шанси».

Кілька етапів назад, як тільки Ньовілль очолив загальний залік, Ожьє казав, що до кінця сезону ще багато гонок і повернення лідерства не є надважким завданням. Але кількість гонок все зменшується, а відставання від бельгійця скорочується якимись зовсім вже низькими темпами, яких явно недостатньо для завоювання титулу. З іншого боку, Отт Тянак блискуче продемонстрував, що при хорошій швидкості і прихильності долі цілком можна досягати цілей, які здавалися просто фантастичними.

 

20-09-2018 6154
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца