Себастьян Ожьє: розширюю гоночні горизонти

В рамках підготовки до старту в гонці DTM Себастьян Ожьє провів два дні тестів на італійській трасі Валлелунга за кермом автомобіля Mercedes-AMG C 63 DTM.

Себастьян Ожьє: «Це дуже захоплюючий досвід. DTМ – це щось зовсім нове для мене, але я намагаюся з кожним колом вчитися якомога більше. Я розглядаю це, як можливість розширити свої гоночні горизонти і отримати більше досвіду. До сих пір я толком не їздив на стаціонарних треках – всього пару раз на автомобілі GТ. Автомобіль DTM, безумовно, швидшийе. Звичайно, ви не можете розраховувати на те, що будете конкурентоспроможні вже в першій своїй гонці. Я очікую на важкий вікенд в Шпільберзі, де моєю метою буде триматися на стільки близько від суперників, на скільки це можливо».

Автомобіль DTM не є для Себастьяна Ожьє чимось зовсім незнайомим – під час етапу DTM в Зандвоорті француз катав свою дружину на гоночному таксі Mercedes-AMG C 63 DTM, проїхавши три кола. Але три кола в прогулянковому режимі і гонка з монстрами першості – звичайно ж, зовсім різні речі.

Ульріх Фріц, глава Mercedes-AMG Motorsport DTM: «Себастьян – справжній гонщик. Він багато разів демонстрував свої здібності на асфальтових та гравійних дорогах усього світу, вигравши п’ять чемпіонатів світу з ралі. Тому мені не здається дивним, що йому хотілося б приручити автомобіль DTM. Він дебютує на гоночній трасі в Шпільберзі, і я впевнений, що він і його прихильники отримають масу задоволення. Проте, я прекрасно розумію, що це не буде для нього легкою прогулянкою. У будь-якому випадку, вболівальники побачать гарне шоу».

10-08-2018 8415
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца