Себастьян Ож’є: не хотів би командних наказів

В інтерв’ю виданню autosport.com Себастьян Ожьє каже, що в Citroen Racing не хотів би повторення ситуації, яка була в M-Sport, коли екіпажі Сунінена і Еванса регулярно отримували накази пропустити його вперед, втрачаючи власні позиції.

Себастьян Ожьє: «В одному я впевнений: мені не потрібен статус номер один в команді. Якщо у нас двох (Ож’є та Лаппі – прим. ред.) буде можливість боротися за титул, то ми повинні бути в однакових умовах. Якщо у одного пілота є шанс, а в іншого – нема, то логічно надати підтримку тому, хто бореться за титул. Поки ж наші шанси рівні. Я радий, що Есапекка в команді, він хороший хлопець і, безумовно, він талановитий. Крім того, він може привнести щось нове зі свого колишнього колективу».

Якщо до минулого року Себ вигравав чемпіонати без допомоги однокомандніков, то в сезоні 2018 йому це вже не вдалося, і Малкольм Уїлсон був змушений наказувати своїм пілотам сповільнюватися і спізнюватися на пункти контролю часу для того, щоб Себастьян Ож’є, який йшов позаду, міг набрати кілька додаткових очок.

Себастьян Ож’є: «Часом мені допомагали товариші по команді. Це не те, чого я хотів, і мені не хотілося б починати сезон, думаючи про це. Моя мета полягає в тому, щоб домагатися цього самостійно, як я і робив більшу частину своєї кар’єри. Так, бувало, що я отримував деяку допомогу з боку колег, але тоді я, принаймні, надавав допомогу у відповідь».

Лаппі, прийшовши до Citroen, прекрасно розумів, що його інтереси будуть цінуватися куди менше, ніж інтереси шестиразового чемпіона світу, але сподівається, що пропускати лідера команди потрібно буде тільки в разі його боротьби за титул.

Есапекка Лаппі: «Абсолютно зрозуміло, хто номер один, а хто номер два. Принаймні, я не «номер три», а це вже радує! Поки я не знаю, як працює Себ. У тому, що я бачив на даний момент, він виглядає приємним у спілкуванні і хорошим хлопцем, але, можливо, в умовах гонки він стає іншою людиною. По ходу сезону, якщо буде видно, що я не претендую на високі позиції в загальному заліку, я, звичайно ж, буду його пропускати, як це відбувалося в M-Sport. Це частина гри. Але якщо я буду лідирувати у Монте, а він буде позаду, швидше за все, я не поступлюся. На початку сезону ми рівні».

09-01-2019 7372
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца