RallyRACC Catalunya: остання надія Hyundai Motorsport

Непереконливі виступи Андреаса Міккельсен і Хейдена Паддона не давали Мішелю Нандану надії на успішне суперництво із командою Toyota, оскільки головним пілотом, що заробляє очки в команді, був Тьєррі Ньовілль, який протягом сезону набрав майже стільки ж очок (189), скільки Міккельсен, Сордо і Паддон разом узяті (198). При цьому Дані виглядав найпереконливішим з названої трійки. Гонка в Іспанії, в якій Сордо стартує після тривалої перерви, стане для іспанця шостою в сезоні. При цьому на Дані покладаються дуже великі надії в боротьбі з Toyota Gazoo Racing, адже на його рахунку – сім поспіль подіумів на іспанському етапі. Оскільки перший день гонки проходить на грунтових спецділянках, іспанцеві буде не просто, адже останнє ралі на такому покритті він проводив близько півроку тому – на етапі в Португалії.

Дані Сордо: «Іспанський етап для мене – одна з найбільш особливих гонок сезону. Ніщо не може замінити ті почуття, які ми відчуваємо, стартуючи в гонках на рідній землі і перед такими пристрасними вболівальниками. Це створює приголомшливу атмосферу.
Минуло вже багато часу з гонки в Португалії, тож для мене це буде важкий початок гонки навіть при урахуванні вигідної стартової позиції. Ми знаємо, що i20 сильний на допах з м’яким покриттям, крім того, у нас є деякі технічні нововведення під асфальтове покриття, і я сподіваюся, що ми зможемо бути ще швидшими, ніж на гонці в Німеччині».

23-10-2018 7306
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца