Rally Finland, СД2: Ньовілль опускається з першого місця на дев’яте

На фініші першої п’ятничної спецділянки, дистанція якої складає 19,34 км, Тьєррі Ньовілль був доволі здивований результатом фінішувавшого трохи раніше Отта Тянака (за Оттом – четверте місце на допі). Звичайно, естонець на таких дорогах дуже швидкий, тим більше, у поєднанні з Yaris WRC, але програвати по пів-секунди з кілометра екіпажу, що відкриває трасу, – це, безумовно, удар для бельгійця.
Кращим жеж з ранку став Ярі-Матті Латвала, що залишився задоволеним як штурманом, так і автомобілем. Мабуть, відпустка перед домашньою гонкою і релакс на дачі з сауною, про який із таким захопленням розповідав тиждень тому Ярі-Матті, дав свої результати. Головне, щоб заряду, отриманого під час відпустки, вистачило до кінця гонки.


Лише однією десятою поступився Латвалі Есапекка Лаппі, який, за його словами, їхав з запасом і цілком задоволений своїм результатом. Сім десятих фіну програв Кріс Мік, то ж три з чотирьох перших позицій за результатами спецділянки – за екіпажами Toyota Gazoo Racing. А ось в загальному заліку тріо біло-червоних лідирує, випереджаючи пару Citroen, що йде слідом.

І не можна не відзначити прекрасний результат Крейга Бріна, який показав шостий час – ірландець поступився двома десятими Себастьяну Ож’є, але при цьому виявився попереду Міккельсена і Сунінена, від яких на цій трасі можна було очікувати набагато більш високої швидкості.

Ну а першим, хто із ранку припинив боротьбу, став чемпіон Фінляндії Еерік Пієтарінен, який потрапив у аварію.

Становище після СД2
1. Тянак/Ярвеойа (EE, Toyota Yaris WRC) 11.25,5
2. Мік/Маршалл (GB, Toyota Yaris WRC) +0,4
3. Латвала/Анттіла (FIN, Toyota Yaris WRC) +0,8
4. Лаппі/Ферм (FIN, Citroen C3 WRC) +1,6
5. Ож’є/Інграссія (F, Citroen C3 WRC) +3,9
6. Брін/Нейгл (IRL, Hyundai i20 Coupe WRC) +5,2
7. Міккельсен/Йегер (N, Hyundai i20 Coupe WRC) +5,6
8. Сунінен/Лехтінен (FIN, Ford Fiesta WRC) +6,1
9. Ньовілль/Жільсуль (B, Hyundai i20 Coupe WRC) +10,2
10. Грінсміт/Едмондсон (GB, Ford Fiesta WRC) +17,2

02-08-2019 4234
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца