Rally Alūksne 2018. Неспокійний старт

Програма першого дня Rally Alūksne складалась з двох проїздів по 11-километровій спецділянці Mārkalne. Але й двох десятків кілометрів виявилось досить, щоб змусити похвилюватись уболівальників команди Eurolamp WRT.

Судячи з протоколів, для Валерія Горбаня та Сергія Ларенса п’ятниця минула успішно – і СД1, і СД2 дует української команди виграв, та очолив абсолютний залік ралі. Але поза “кадром” залишилося декілька неприємних моментів.

По-перше, під час проходження другої швидкісної ділянки екіпаж Eurolamp WRT наздогнав “нуль” та втратив на цьому час. Правда, судді розібралися в ситуації та, переглянувши бортове відео, прийняли рішення компенсувати лідерам гонки три секунди.

По-друге, за словами Валерія Горбаня, перші километри дистанції пройшли не в самих приємних умовах: “Протягом першого проїзду спецділянки було дещо слизько в наслідок наявності снігової “каші”. Крім того, нам знадобилось трохи часу, щоб адаптуватись до нічних умов. Але вже на другому проїзді і траєкторія була розчищена, що дало змогу автомобілю добре триматись за трасу, і до темряви ми звикли. Одже, загалом початок гонки склався для нас непогано…”

Основна боротьба за перемогу на Rally Alūksne розгорнеться в суботу. Учасникам змагання доведеться подолати ще 7 спецділянок, загальною довжиною в 78 кілометрів. Після двох перших СД екіпаж Валерія Горбаня та Сергія Ларенса очолює проміжний протокол, випереджаючи найближчого переслідувача  – экіпаж Яніса Баркіса (Berķis Jānis) – більш ніж на п’ять секунд.

20-01-2018 34180
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца