Понтус Тідеманд «затримається» в M-Sport

Понтус Тідеманд, який недавно провів у Франції тести Fiesta WRC перед турецьким етапом світової першості, проїде за команду M-Sport ще одну гонку – Wales Rally GB, де складе компанію Теєму Сунінену та Елфіну Евансу. Швед тричі стартував в цій гонці, і на його рахунку – дві перемоги і одне друге місце в класі.


Ініціатива тут виходила напевно виключно від Тідеманда, адже буквально кілька днів тому Малкольм Уілсон сказав, що для його команди було б божевіллям відмовлятися від Сунінена або Еванса, в яких було вкладено стільки сил. Причиною, через яку це, можливо, доведеться зробити, є лише гіпотетичний, хоча і малоймовірний, прихід Отта Тянака. Нагадаємо, що в Німеччині планувалося оголошення про продовження його контракту з Toyota, але поки цього так і не відбулося. А от самому Тідеманду ці старти потрібні для демонстрації своїх можливостей потенційним роботодавцям на сезон 2020 року. Поки на його рахунку – 20 місце в Монте-Карло і восьме – в Швеції.

Понтус Тідеманд: «Знати, що після закінчення гонки в Туреччині на мене чекає ще один етап – це дуже позитивний стимул. Важливо мати більш масштабний план, і я дійсно хочу показати свій прогрес і свою присутність в чемпіонаті світу.
Я дуже вдячний M-Sport і моїм шведським партнерам за те, що це стало можливим. Wales Rally GB – це гонка, яка мені дуже подобається, а дороги там дуже нагадують шведські. У мене прекрасні спогади про Уельс. І хоча в цей раз завдання буде стояти складніше, я радий спробувати свої сили».

Річард Мілленер: «Я думаю, що всі виробники будуть зацікавлені в тому, щоб побачити його прогрес на двох наступних етапах. Ми знаємо, наскільки конкурентоспроможним він був у WRC 2, особливо в Уельсі, і я з нетерпінням чекаю можливості поспостерігати за ним протягом наступних кількох тижнів».

08-09-2019 4623
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца