Паддон, брати Хансен, Брін і Піке на одній трасі

Де ще можуть серйозно поганятися разом пілоти Формули 1, WRC і World RX, якщо не в ралі-кросі? У минулий вікенд Франція приймала перший етап нової серії TitansRX, зібравши на старті зірок світового автоспорту. Коментатором гонки був сам Арі Ватанен.

Змагання пройшло на трасі Ducs a Essay, що розташована у 150 кілометрах на захід від Парижа. У фінальному заїзді суботи кращим виявився фін Тоомас Хейккінен. Нагадаємо, що Тоомас був учасником різних першостей з ралі-кросу, а його найбільшим досягненням стала перемога на етапі World RX 2015 Німеччини. Другим в суботу став Кевін Хансен, третім – Жером Гроссе-Жанен, а Паддон фінішував четвертим.

Тоомас Хейккінен: «Це відмінний досвід. Я приїхав сюди з бажанням знову відчути швидкість і порадувати французьку публіку після досить складного періоду. Приємно піднятися на подіум, коли поруч з тобою знаходяться хлопці, що вигравали етапи World RX, то ж конкуренція тут просто неймоввырна. Чекаємо на неділю!»

У неділю ж все складалося зовсім інакше. Не вийшовший в суботній фінал Тіммі Хансен випередив в кваліфікації Крейга Бріна і блискуче виграв фінальний заїзд. Другим став молодший з Хансеныв – Кевін, а третім – Хейккінен.

Паддон жеж був дискваліфікований за зіткнення з Антуаном Массі у другому півфіналі.