П’єр Будар: з приводу трьох автомобілів – подивимося

Керівник команди Citroen в інтерв’ю autosport.com прокоментував ситуацію з Abu Dhabi і можливістю роботи з трьома автомобілями.

Abu Dhabi була партнером французької команди з 2013 року, а шейх Халід Аль-Кассімі час від часу сам виходив на старт. Однак днями стало відомо, що Abu Dhabi перериває співпрацю з Citroen Racing і одразу з’явилася інформація, що через це команда не зможе виставляти на старт третій автомобіль. Під час перших тестів Лаппі і Ож’є логотипи Abu Dhabi спочатку красувалися на автомобілі, але потім були видалені.

І ось як коментує цю ситуацію П’єр Будар: «Відносини, що тривали шість років, припинилися, бо Abu Dhabi Racing хочуть уважніше вивчити ситуацію з їх інвестиціями. Після результату в Іспанії ми сподівалися, що наша співпраця продовжиться, але шейх Халід повідомив нам про можливе припинення інвестицій. І в першу чергу це відобразилось на нашій можливості виставляти три автомобілы в сезоні 2019. Без партнерства з Abu Dhabi нам буде складніше виставляти третій автомобіль, тож поки ми можемо підтвердити лише дві машини для Citroen Racing. Тепер, якщо ми не знайдемо нового партнера, виставляти три машини буде складніше».

Поки Будар не виключає можливості повернення Abu Dhabi в сезоні 2020 року, але не заперечує, що відсутність Льоба його дуже засмутить.

П’єр Будар: «Звичайно, для нас це складно. Але ми повинні були бути готовими до цього, поки не було впевненості в тому, що ми зможемо виставляти третій автомобіль. Наразі ми не можемо підтвердити, що у нас буде три машини, але давайте попрацюємо і подивимося, що буде далі».

06-12-2018 5535
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца