Ожьє проїде гонку DTM

Чемпіон світу з ралі Себастьян Ожьє планує провести гонку серії DTM на трасі Red Bull Ring за кермом автомобіля Mercedes-AMG C63 DTM. Інформація про це з’являється з різних джерел – від twitter-каналу подружжя Себастьяна до видання autosport.com. Не останню роль в організації такого виступу напевно зіграв Red Bull, який є спонсором як команди Себастьяна в ралі, так і спонсором Mercedes в DTM.

Раніше Mercedes натякнув, що скористається правилами, що дозволяють виробникам в DTM одноразово випускати на трасу один автомобіль крім своїх машин шести постійних учасників. І хоча правила німецької першості не дозволяють заявляти «гостя» протягом останніх трьох етапів серії, для Mercedes може бути зроблено виняток. Для цього німці мають отримати схвалення як від керівництва серії, так і від BMW і Audi.
На минулому тижні Ожьє проїхав в Австрії кілька кіл за кермом «DTM-таксі» разом зі своєю дружиною Андреа у пасажирському кріслі.

Взагалі Себастьян не вперше виходить на кільцеву трасу – у 2013 році він тестував Audi RS 5 DTM, двічі виступав в Supercup Porsche, стартував в серії FFSA GT і ADAC GT Masters, а також тестував Red Bull Формули 1 зразка 2011 року на трасі Red Bull Ring.

18-07-2018 5418
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца