Ож’є, Лаппі і Еванс вирушили на Фестиваль швидкості у Гудвуді

Сьогодні у Гудвуді стартує Фестиваль швидкості – знаменита подія, що об’єднує фанатів найрізноманітніших дисциплін автоспорту. У цьому році одним з головних героїв заходу буде перший в історії чемпіон світу з ралі – Бьорн Вальдегард: глядачі зможуть побачити десять автомобілів шведа, включаючи Porsche 911 1974 року, який стартував в Rally Safari. Але історія історією, а без героїв сучасності подібна подія просто неможлива. До Великої Британії прибули сітроенівці Себастьян Ож’є та Есапекка Лаппі, а також пілот M-Sport Елфін Еванс – представник Великої Британії на автомобілі британської команди в Гудвуді має бути присутнім. Виїде на трасу і Ford Focus WRC Коліна Макрея під керуванням його брата Алістера. То ж ралійний світ буде представлений на фестивалі дуже яскраво.

В інтерв’ю виданню wrc.com Себастьян Ож’є, який раніше виступав тут на Ford Fiesta WRC, сказав: «Для мене велика честь брати участь в цьому році у Фестивалі швидкості в Гудвуді. Нечасто вдається так тісно поспілкуватися з фанатами і побачити таку кількість знакових автомобілів в одному місці. Я дійсно з нетерпінням чекаю на можливість проїхати на C3 WRC в заході цього року. Звичайно ж, завдання полягає в тому, щоб побити торішній результат, але я також прагну потрапити до числа тих, хто змагатиметься у неділю».

Але названі герої – це лише частина представників ралійної культури. Петтер і Олівер Сольберг приїхали до Британії разом з «сімейними» гоночними автомобілями і нещодавно вийшовшим фільмом Born2Drive, присвяченим Оліверу.

Петтер Сольберг: «Гудвуд – це фантастична подія. Я завжди люблю приїжджати сюди. Так здорово бачити хлопців на кшталт Ож’є та всіх, хто бере участь в ралі, але в той самий час ви можете спостерігати і за гонщиками з інших дисциплін, таких як Формула 1 і гонки на витривалість. Через свою завантаженість у мене не було можливості приїжджати сюди протягом кількох останніх років, але це здорово – повернутися сюди, і повернутися із Олівером».

Сольберг-молодший, який після своєї перемоги в Rally Liepaja став наймолодшим пілотом, що вигравав етап чемпіонату Європи, буде одним з головних героїв на спецділянці Rally Forest, де він стартує за кермом Subaru Impreza WRX STI, на якій він виграв квітневе Olympus Rally у США.

Ну а чотириразовий чемпіон світу Юха Канккунен представить традиційні для фестивалю автомобілі групи B – Audi, Lancia, MG Metro 6R4 і Peugeot 205 T16.

 

04-07-2019 12971
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца