Отт Тянак: я не займаюся питаннями щодо майбутнього контракту

Після невдачі в Туреччині перевага Отта Тянака над найближчим конкурентом скоротилося з 33 до 17 очок, однак естонець впевнений, що найважчі часи залишилися позаду. До того ж, Отт, як і керівник його команди, називає Туреччину «ненормальною» гонкою.

Отт Тянак: «Чесно кажучи, ми й не очікували, що будемо найшвидшими на ралі в Туреччині. Але потрібно відзначити, що при гонці в нормальних умовах ми змогли б набрати більшу кількість очок. Принаймні, ми змогли отримати очки на Power Stage. Сподіваюся, важкі ралі залишилися позаду. Якщо говорити про ті гонки, які потрібно проїхати до завершення чемпіонату, то там ми були сильні і показували хороші результати».

Нагадаємо, що в минулому сезоні на гонці в Уельсі Тянак зійшов, розбивши автомобіль, на гонці в Іспанії був шостим, а в Австралії також зійшов через аварію. При цьому в Уельсі він лідирував, а в Австралії на момент сходу був другим.
Що до підписання контракту, яке очікувалося ще на гонці в Німеччині, то тут продовжує панувати невідомість. При цьому сам Тянак каже, що не займається цим питанням, а його першочерговим завданням є завершення сезону.

Отт Тянак: «Я весь сезон був зосереджений на чемпіонаті, і тут нічого не змінилося. Я хочу завершити цей рік найкращим чином, але всі ми розуміємо, що виграти буде досить складно. За мною стоять люди, які займаються питаннями щодо майбутнього контракту, і це, безумовно, дуже важливе завдання. Мені дійсно мало що потрібно робити в цьому напрямку, але я взагалі не хочу на це відволікатися. Вони і самі знають, чого я хочу в наступному році, тому я зосереджений на Уельсі».

22-09-2019 7852
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца