Нові країни-учасники WRC покриватимуть транспортні витрати команд

Вже не перший рік промоутер Чемпіонату світу з ралі говорить про бажання збільшити кількість етапів. Таке бажання зрозуміле, адже головною метою промоутера є виключно заробляння грошей. Однак заводські колективи не горять бажанням збільшувати кількість гонок в сезоні. Більш того, в даний час обговорюється можливість скорочення бюджетів команд завдяки зміні системи тестів.

Олівер Цисла, схоже, знайшов рішення проблеми – за його бажання збільшити календар з 13 стразу до 15 етапів заплатять ті, хто хоче приймати у себе етапи Чемпіонату світу. У цьому році до календаря повернувся етап у Туреччині, а у найближчому майбутньому з’являться нові гонки.

Неназване джерело повідомило виданню autosport.com: «Команди отримають від промоутера гроші за участь в Rally Turkey. Це частина угоди. І ці гроші зможуть покрити частину логістичних витрат. Промоутер мав піти на схему, за якою працює Формула 1. Якщо хтось хоче приймати у себе гонку – він повинен платити. Те ж саме буде з Чилі, Японією і Кенією, коли вони з’являться в календарі».

Обговорення того, скільки організатори гонок мають платити промоутеру, не раз ставало причиною тривалих сперечань. В даний момент найбільш слабку фінансову підтримку мають гонки у Франції і Німеччині. Тож країни, які мають змогу запропонувати промоутеру хороші гроші, цілком можуть замінити їх в календарі. Все це ми вже бачили в Формулі 1, де деякі класичні європейські етапи були замінені тими, хто міг задовольнити фінансові апетити організаторів першості.

06-07-2018 4701
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца