Маттіас Екстрьом повертається!

Після того, як Audi припинила підтримку команди Маттіаса Екстрьома, швед оголосив про те, що припиняє виступи, а автомобілі команди були виставлені на продаж. Зараз, як бачимо, техніка Екстрьом використовується командою RX Cartel Monster Energy і приватником Крістіаном Сабо. А сам Маттіас обрадував уболівальників новиною про те, що вийде на старт етапу в бельгійському Спа за кермом Audi S1 шведської команди JC Raceteknik. Його партнером по команді стане дебютант World RX Енцо Іде, бельгійський пілот GT.

В інтерв’ю виданню motorsport.com Екстрьом сказав: «Сидячи вдома на дивані і спостерігаючи за етапом в Абу-Дабі, я уявив собі гонку, в якій я боком проходжу поворот Eau Rouge на швидкості 200 кілометрів на годину. І це було дуже привабливим. Я запитав Джоела (Джоел Крістофферссон – бос JC Raceteknik, прим. ред.), чи не зацікавлений він у тому, щоб я міг стартувати на своєму старому автомобілі.

Було б непогано просто стартувати в гонці для свого задоволення, адже якщо ви є пілотом заводської команди, то на вас постійно тисне тягар відповідальності. Я ж поїду туди виключно для того, щоб отримати задоволення, порадувати уболівальників і влаштувати гарне шоу.

Я по-справжньому люблю цю машину і завжди любив її. Мені подобається їхати на межі, як я зазвичай це робив. Якщо моєї швидкості буде достатньо, то ми зможемо перемогти, а якщо ні – просто посміхнемось. Звичайно, техніка швидко розвивається, але моя машина була досить швидкою в моїй останній гонці. До того ж, вона отримала чимало оновлень».

З огляду на те, як виглядав фінальний заїзд на гонці в Абу-Дабі, шанси у Маттіаса, дійсно, непогані.

17-04-2019 11866
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца