Маттіас Екстрем: час прийняти нові виклики

Колишній чемпіон світу з ралі-кросу Маттіас Екстрем, який фінішував другим на заключному етапі серії World RX, що проходив в Південній Африці, оголосив про те, що припиняє виступи в ралі-кросі на постійній основі. Нагадаємо, що раніше про паузу у виступах в ралі-кросі оголосила Audi, яка протягом двох років офіційно підтримувала команду Екстрема.

Маттіас Екстрем: «Завжди приємно поставити крапку призовим місцем. Звичайно, ми намагалися перемогти, але в боротьбі з Юханом (Крістофферссоном – прим. ред.) об’єктивно поступалися. Він відмінно попрацював. Для мене цей сезон відрізнявся від усіх попередніх, адже все йшло не так, як хотілося б, але так часто буває, коли ти намагаєшся досягти більшого ніж те, на що здатний. У будь-якому випадку, я відмінно провів час і мав задоволення працювати з фантастичною командою. З огляду на, що це була моя остання гонка в якості постійного пілота, це – щасливий кінець. У мене були фантастичні п’ять років в якості пілота, і я думаю, що пора завершити цю главу і прийняти нові виклики. Ми ще не знаємо на 100%, що будемо робити з командою, але як тільки нам буде, що сказати, ми відразу це зробимо. Це була велика частина мого життя, і я насолоджувався багатьма битвами, в першу чергу – з Себастьяном Льобом. Саме боротьба з ним була найчеснішою».

А ось про протистояння з Сольбергом швед дотримується іншої думки. Досить згадати епізод на початку сезону, коли Екстрем фінішував першим, але був дискваліфікований за те, що виштовхнув норвежця з траси.

Маттіас Екстрем: «Битви з Петтером спочатку доставляли задоволення, але потім стали занадто емоційними, хоча – це частина гонок».

Отже, виходить, що про припинення участі у World RX оголосили Peugeot, Audi, приватна команда Olsbergs MSE, а також Маттіас Екстрем. Себастьян Льоб, можливо, вийде на старт сезону 2019, використовуючи приватний автомобіль. Крім того, чекаємо приходу в серію і Нассера Аль-Аттії.

29-11-2018 9241
Сайт Rally.ua 2022 ©
Использование материалов сайта возможно только с письменного согласия владельца